Thursday, January 19, 2012

2 rodinky

Uaaaaaaaaaaaaaaaa ... cely dva dny nic a najednou během jedné hodiny mi v roomu naskočí dvě rodinky =)

1. Atlanta, Georgia
Rodiče oba pracují  jako bankéři a žijí na předměstí Atlanty. To horší je asi vražedná kombinace dětí, a to dvě děti - chlapeček (1 rok) a holčička (0 měsíců). Malej chodí každej den do preschool, kde bych ho na oběd vyzvedávala, malou bych měla na starosti celej den. Výhoda ale je, že víkendy bych měla volný. Ach joo. Lokalita je super, doma by to asi taky bylo bezvadný (vlastní patro i koupelna, na zahradě bazén a vířivka) a rodiče se zdají být v pohodě. Jen ta kombinace toho věku dětí...

2. Fort Hood, Texas
Single mamka, která pracuje v armádě, dvouměsíční chlapeček. O malýho bych se starala celej den (45 hod. týdně) To by nebyl až tak velkej problém, jako spíš lokalita, která vypadá jako nějaký městečko pro rodiny zaměstnanců armády. Připadá mi, že kolem to bude pěkně mrtvý, i když HM píše, že by ráda podnikala nějaký road tripy (do Texasu se bude během měsíce stěhovat) po okolí. Taťka prý žije na Havaji a během roku ho můžeme navštívit (!!!!!), což je sice super cool, jen mě to připadá trošku jako lákadlo pro au pair.

Teď fakt nevím ... kdyby se ty rodiny spojily, tak skáču tři metry vysoko! Zatím jsem každé rodince napsala "díky" email a budu čekat, co mi napíšou.


No comments:

Post a Comment