Wednesday, January 18, 2012

Haló, tady USA!

Ne, bohužel se mi zatím ještě žádná rodinka neozvala. 
Zato se mi ale ozvali ze SA, jestli bych neměla zájem zařadit se do programu Infant Specialized. K mé smůle se mi z Brna ozvali v pátek odpoledne a já si mail přečetla až někdy v neděli. Tudíž moje přihláška stála až do úterý (v pondělí byl v USA státní svátek), kdy mi volala paní z AuPairCare, zda bych teda o program měla zájem, ptala se na moje zkušenosti s dětma a tak ... a já se teda nakonec řekla JO! Došla jsem totiž k názoru, že bych radši malý děti. I když ono je to nakonec úplně jedno, hlavně, že to dítě bude hodný =)


No a pár hodin po našem rozhovoru jsme v mailové schránce objevila překrásný email, který mi sděloval, že Your application has been Approved! Což samozřejmě znamená přesun do fáze MATCHING!!!!!!!!!!!!!! 


Jsem neuvěřitelně nervózní pokaždé, když aktualizuju mailovou schránku, i když vím, že na to, aby se mi ozvala rodina je ještě brzo. Ale nezbývá mi než doufat a čekat. Můžu snít o rodině s jedním bejbíkem z Californie, a s mým štěstím se ozve šestičlenná rodina z Wisconsinu (nééé, tam by mě nedostali ani párem volů). Datum odjezdu mám stanovenej na 5. března, což by bylo neuvěřitelně super, kdyby to vyšlo. V práci končím posledního února a ani bych nemusela přes půl země na pracák. Ale vidím, že některé slečny čekají už hoodně dlouho, a to mi krade naději, že to do 5. března stihnu. Uvidíme, řekl slepý ...

Source: http://www.flickr.com/photos/creatocrat/5043471372/

No comments:

Post a Comment