Tuesday, January 10, 2012

A o čem že to teda bude?

V blogování jsem úplnej začátečník, ale co jsem si všimla, tak poslední dobou se rapidně zvýšil počet blogujících au pairs. A nebo jsem tomu dříve nevěnovala tolik pozornosti. Těžko říct, svoje tvrzení nemám podložený sto-pro-pravdivýma číslama a ani neuvažuju o tom, že bych se o něco podobně bláznivýho pokoušela. Každopádně jsem se rozhodla taky přidat; z těch všech důvodů, co každej na blogu zmiňuje, a taky proto, že mě  to občas přinutí nad něčím pořádně popřemýšlet a dohledat si spoustu zajímavých a užitečných informací. Ráda bych ale psala o něčem víc, než o au pair zkušenostech. Zajímám se taky o módu, cestování a hlavně o fotografování, a ráda bych tyhle věci nějak dokumentovala z USA.

AAAaaaaa ... co se týče mojí Au-pair budoucnosti, právě jsem otevřela svůj au-pair-room na AuPairCare, kde na mě vykouklo něco úplně novýho a já zjistila, světe div se, že moje přihláška už byla přeposlaná do USA! No teda, ksichtím se tu u počítače jak sysel! Ještě, že mě nikdo nemůže vidět =D ! Trochu hloupý je, že vlastně nevím, kdy ji tam zaslali, protože poslední dny kontroluju jenom mailovou schránku a do roomu jsem se už nějakej ten den nepodívala! Shame on me! Taky jsem zjistila, že mi neschválili dvě fotky. Což o to, myslím, že 18 mě jich stačí, a chápu, že fotka mých barevných muffinů by je asi moc nezaujala, ale že se jim nelíbila moje fotka, kde tančím na zumbě? =D asi se jim možná nelíbil můj divnej výraz a pozice, která tam je zachycená. No neva, hlavně, že se moje přihláška nějak pohnula!

Nějak se mě tady ten článek zvrhnul v něco jinýho, než jsem si původně představovala, ale to jsem tehdy ještě nevěděla o časoprostorovém skoku mojí přihlášky do JŮ-ES-EJ. No nic, jdu začít studovat moji čerstvě vytištěnou příručku Au Pair (dárek od AuPairCare). =)

No comments:

Post a Comment