Wednesday, February 01, 2012

Podklady pro vízum a let

Ve Studentovi jsou teda vážně rychlíci! V pondělí se uskutečnil match a oni mě veleváženě kontaktovali a blahopřáli až dneska (středa). Už jsem začínala být docela nervóz, jestli na mě náhodou nezapomněli =)

Na mejl mi teda přišly instrukce, jak vyplnit žádost o vízum, nějaký divný části nějakých divných formulářů (nee, ani teď si ještě nepamatuju názvy všech těch formů, který budu potřebovat!), kde jsou poznámky dopsaný rukou ... ach jooo! Zběžně jsem to otevřela a připadám si, jako bych četla čínský noviny! =(
Doufám, že to bude srozumitelnější, jakmile to všechno začnu vyplňovat. Ale! musím se pochlubit, že už mám jednu část splněnou ... rozbalte červenej koberec, bouchněte šampaňský, protože jsem si nadepsala A5 obálku se svým jménem =)))) Teď už chybí jen ... pár ... věcí.

Docela vtipný je, že už mám zabookovanej let. Vlastně byl zabookovanej ještě dřív, než se mi ozvali ze Student Agency =D =D
Letím z Prahy 5. března v 6:15 ráno, tak snad budu v průběhu letu schopná dospat to ráno. Jsem blahem bez sebe, protože samozřejmě přestupuju ve Frankfurtu, kde mám čas asi 3 a půl hodiny. Lítaní se nebojím, protože mě to baví  =) Jen jsem ještě nikdy neletěla s přestupem nebo úplně sama, takže DOUFÁM, že se mnou poletí ještě někdo!

Změnil se mi teď hodně AuPairRoom, kde se mi otevřel přístup ke spoustě informacím. Za chvíli se ze mě stane profesionální vyhledávač na internetu. Trávím totiž většinu času (i toho pracovního) vyhledáváním informací o škole, o Ohiu, o zábavě v Ohiu, procházením se v ulicích Franklinu, kde budu bydlet atd. Taky jsem zjistila, že v Cincinnati je jedna au pair z ČR a jsme v kontaktu =)

Jinak se mi ozvala rodinka z Atlanty! Napsali mi, že litují, že se mi neozvali dřív, že jsem byla jejich top. Tak já jen doufám, že toho pak nebudu taky litovat. =)No comments:

Post a Comment