Sunday, February 26, 2012

Pre-Departure Project

Pro ty, kteří neví vo-co-go, každá au pair, která jede přes agenturu Student Agency má jako podmínku vytvoření projektu o své host rodině, lokalitě, vývoji dítěte, zvycích, ...
Já plánovala pustit se do projektu už hoodně dávno. Našla jsem si na youtube video, kde slečna ukazovala ten projekt stránku po stránce, tak jsem se těšila, že to bude easy s tím, jenže co čert nechtěl, slečna samozřejmě mele španělsky ... tákže hezky jsem to zase zavřela a odložila "na někdy příště". Jelikož už příští pondělí letím, myslím, že "někdy příště" právě nastalo a je ten nejvyšší čas začít!

Když jsem konečně začala projekt vypracovávat, nechápala jsem, proč někteří tvrdí, že je to blbost, protože mě to opravdu bavilo a bylo to zajíma..... tak jo, kecám! je to prostě úplná kravina a spoustu věcí člověk jenom kopíruje z internetu, pokud se mu teda nechce všechno překládat do angličtiny (a to se mi teda fakt nechce a hlavně na to nemám čas). V informacích píšou, že by nad tím měl člověk strávit alespoň 8 hodin a že nemáme řešit, jestli je projekt dobrej nebo špatnej ... hlavní prostě je, že něco mít budu. Finíto. Takže jsem smířená s tím, že nejlepší to mít nebudu, ale budu mít splněno =)

Začala jsem tím, že jsem si ke každé sekci sepsala odkazy na netu, ze kterých budu čerpat a potom se teda pustila k vypracovávání samotných sekcí. Některý opravdu nebyly tak hrozný, některý jsou úplně stupidní ...

Uff ... přiznám se, že hotový to ještě nemám, ale ... už se blížím! =D

Přikládám odkazy na videa a stránky, který mi pomáhají projekt vytvořit a ze kterých čerpám. Třeba se někomu budou hodit =)

Videa (je to sice ve španělštině, ale pomáhá to alespoň "vizuálně")

Developmental MilestonesSource: favim.com

1 comment:

  1. Therefore you can either (a) get rid of current files or (b) buy more memory--or each of the above.
    The 3rd on the list is everybody's favorite software, Whatsapp.
    Uninstall whatsapp from your Android telephone.


    Here is my webpage - how to install whatsapp on pc using bluestacks

    ReplyDelete