Friday, February 24, 2012

Stěhování number one

Tak mě dneska čeká (pokud to teda vůbec stihnu) stěhování číslo jedna: Praha - Morava. Strávím tam taky pár dnů naložená v lihu loučením s kamarády a rodinou. A potom šupky dupky zpátky do Prahy (s tou se musím taky rozloučit =)
Dneska jsem poslední den v práci, jupíí!! Ještě lepší je, že je to jenom půl den! =))
Na svým předodletovým seznamu mám ještě pár věciček k zařízení, jako odhlásit se z pojišťovny, zařídit mezinárodní řidičák, zajistit připojištění, dodělat Pre-Departure projekt, a to nejhorší ... sbalit se!
Tak nějak mě to dilema čeká už dneska, protože vlastně poletím jen s tím, co si neodvezu na Moravu. Jenže, nejsem tak bláhová, že bych si snad jen pomyslela, že si zabalím kufr napoprvé a on se mi vejde do limitu. =D Počítám s tím, že budu muset něco ještě vyhazovat! Naštěstí už mám za sebou pár takových malých "bojů" ... jako třeba, že jsem se rozhodla, že se vzdám své oblíbené (těžké jako kráva) kulmy na vlasy, laků na nehty =D (zůstalo už jen pár favoritů, ze kterých budu asi losovat), kabelky jsem zredukovala na počet dvou (!), etc ... Malá rada: To, co si neberete, zabalte rychle a hned! Protože se toho bude dít tolik, že na to ani nebude mít čas myslet =)
takovej kufr bych potřebovala! 
chraň-mě-panenka-marja abych nedopadla takhle!
Tak jo ... v práci mě zbyla poslední věc - razítko! Jdu si ho zabalit a pá pá Lá Lá =)))
Source: favim.com

3 comments:

  1. S věcma to moc nehroť, věř že si tam nakoupíš tunu ;) Vlastní zkušenost z UK. Přijela jsem s 20 kily a odesílala tři 30kg krabice :D ...ale je fakt že 20 kg z toho byly knihy, které jsem pořídila a nemohla se snimy rozloučit :D ale zbytek byly hadry, boty a kabelky :)

    ReplyDelete
  2. Vezmi si jenom oblíbené kousky a zbytek rozdej po kamarádkách :-). Všechno v Améérice seženeš.

    ReplyDelete
  3. já vííííím =D pořád si to říkám! ale když příjde na věc, tak si stejně nemůžu pomoct! =)

    ReplyDelete