Wednesday, October 10, 2012

Oranžová všude, kam se podíváš!


aneb je tady podzim a s tím samozřejmě Halloween, na kterej se z amerických svátků těším snad nejvíce.
Návrat do Ohia byl jako ledová sprcha. V Californii jsme totiž chytly asi poslední pořádný horka, dokonce i v San Francisku nás hřálo sluníčko.
Takže, když mě vyzvedla rodinka na letišti, byla jsem jak rampouch. A to jsem prosím na sobě měla několik triček, protože mi na ně v kufru nezbylo místo.
Jelikož měli naplánováno jet na nějakej farmářskej festival s kukuřičným bludištěm, nezbylo mi nic jinýho, než se k nim přidat. Navlíkla jsem se do svých dvou kousků teplýho obleční, který jsem měla s sebou a utíkala dovádět s dětma na mega trampolíny, houpačky apod.
Kde jsem k tomu vzala energii mi není známo. Den před odletem jsem šla spát asi ve čtyři hodiny ráno, letěla v 8 ráno domů a v letadle toho houby naspala.
Celej ten trip (o dovolené nemůže být řeč =D ) se nesl ve znamení odříkání spánku a jídla. Neměly jsme na to prostě čas. Odpočinula jsem si chvilku v L.A. u bazénu, a potom ve Vegas ... taky u bazénu. Ale s tím jsem od začátku počítala. Jedly jsme věšinou ve fast foodech, protože nám to ušetřilo spoustu času. Moje tělo mě za to musí mít hrozně rádo, když jsem ho nechala celej den hladovět, trmácet se po všech čertech a pak se nacpat k prasknutí pěkně tučným hamburgrem s hranolkama!
Plán cesty se nám měnil jak na běžícím pásu. Odnesly to bohužel Yosemity, který byly náš největší průšvih ... ale o tom později ...
Jelikož je teď HD služebně v Evropě, moje pracovní doba zrovna neoplývá volnýma hodinama. Mám takovej pocit, že jsem ani nestihla prohlídnout všechny fotky. A že jich máme požehnaně ze čtyř foťáků ...
Při chvilce času se do toho pustím, i s vyprávněním toho našeho dobrodružství =D
Vrátit se do popelčiny reality je těžký, ale já už v plánuju další výlety, takže mám nový záchytný body, který mi prosvětlujou zítřky =)

1 comment:

  1. Myslím, že spánek není zas tak potřeba, když je člověk nabuzenej :D tak doufám, že sis to užila a těšim se na vyprávění :)

    ReplyDelete