Tuesday, December 25, 2012

Merry Christmas!Přeji všem lidičkám, který navštěvují můj blog (a i těm ostatním) překrásné Vánoce a spoustu dárků, které zahřejí u srdce. Moc si cením toho, že si najdete čas sem občas zajít, zanechat komentář a podporu!!!
Cukroví dopečeno, krocan si užívá poslední chvilky v lednici, dýňovej koláč voní v kuchyni. Pod stromečkem nás už čeká obrovská kupa dárků (vede to až dozadu za stromek). Není to ještě kompletní, protože chybí dárky od HM a samozřejmě od Santy, po jehož návštěvě se prý počet rapidně zvyšuje =)
Na Santu čekají americký sušenky s mlíkem, letos doplněný o vanikový rohlíčky a linecký cukroví. Na mne čeká postel, hromada papírových kapesníků a prokašlaná noc. Jsem nemocná, ale Vánoce mi to nepokazí!
Mějte se všichni překrásně, koukněte za mně na český pohádky a užívejte si čas, strávený společně s rodinou, protože né každej má to štěstí!

5 comments:

 1. Americký stromečky jsou prostě nádherný :) I tobě přeju ty nejkrásnější vánoce a spoustu dárků ;)

  ReplyDelete
 2. Ahojky Mony, je to vše nádherný, doufám, že jsi si to užila, přeji další krásný roční pobyt, teď už to máš vychytané a víš co a jak. Buď stále tak písací a fotící, ať se máme všichni na co těšit. měj se moc a moc krásně, zdraví Kalinka

  ReplyDelete
 3. Ahoj
  Doufám, že jsi měla krásné vánoce i přes nemoc :-) Souhlasím s druhým komentářem, hlavně nadále piš a foť, tvé fotky miluju! A kdybych si mohla vybrat někoho, s kým bych chtěla jet na fotící výlet po Americe, budeš to jedině ty :-)

  ReplyDelete
 4. Ahoj cestovatelko, jsem opravdu ráda, za tvoje příspěvky a velice se raduji, když vidím nový!
  Hodně štěstí, pohody, radosti do Nového roku, ať se ti v USA líbí ještě více a máš dostatek času nám svěřovat tvoje příběhy doplněné o krásné fotografie.
  Ještě jednou díky, jsem ráda, že jsou lidi jako ty, kteří umí psát o zajímavých věcech! Díky tobě se dozvídám spoustu o jistě v mnohem skvělé Americe! :-)

  ReplyDelete
 5. Všem vám mooooooc a mooooc děkuju!! Snad jste si svátky prožili stejně pohodově jako já =) Psát se chystám i nadále, i když s tou četností je to bídný, to moc dobře vím. Ale já se budu snažit =D Nechci s tím seknout a přestat, protože mě to za prvé baví, za druhé mě to dokopává k tomu si aspoň část zážitků sepisovat a v neposlední řadě se k tomu budu moct jednou vrátit a s nostalgií pročítat =) Nehledě na to, že jsem z mých příspěvků byla před pár dny velice rychle sepsat pětistránkovou esej v angličtině o mojí dovolené v Kalifornii =)))

  ReplyDelete