Thursday, January 24, 2013

West Coast Road Trip video

Všem, co se snaží přežít krutou zimu, ať už v České Republice a nebo v některém z amerických koutů, posílám video z mého road tripu po západě USA. Snad vás to aspoň trochu zahřeje =)
Dokončila jsem to teprve nedávno, protože jsem s tím měla spoustu technických problémů, ale nakonec jsem zvítězila a video šťastně spatřilo světlo světa =)


Pokud by měl někdo potíže se spuštěním videa, přidávám externí odkaz zde.

14 comments:

 1. Úplně jak nějaký video na propagaci! Krásný, kvalitní, moc se povedlo!:)

  ReplyDelete
 2. Uzasny, nadherny, hned tam chci!!! a davala bych ho taky k nejaky propagaci nebo do katalogu:)

  ReplyDelete
 3. Tebe tyhle veci hodne bavej vid? mas uzasny fotky a to video - paaaaani!

  ReplyDelete
 4. =D haha, tohle video bylo experiment, protože předtím jsem měla foťák bez kamery, takže je to vlastně moje prvorozený =D
  A jo, baví mě to! ;)

  ReplyDelete
 5. Tak tohle video je úúúžasnéééé. Taky jsem chtěla udělat časem něco podobného, jakoby mix z Aljašky. Ale takhle dokonale to určitě neudělám :D Máš talent fakt, awesome!!

  ReplyDelete
 6. To je vážně nádhera!!! Můžu se zeptat, co to je za písničku?

  ReplyDelete
 7. amazing video! :)

  ReplyDelete
 8. Nádhera!!! Mas talent,jak na fotky,tak i videa!A na psaní samozřejmě taky:) Mám moc tvůj blog ráda:)

  ReplyDelete
 9. =) Děkuju všem za hezký slova, neuvěřitelně to potěší!!!! Písnička je Lissie - Go your own way

  ReplyDelete
 10. Děkuju, je úžasná ;) i to tvé video, fakt jo, prostě AMAZING ;)

  ReplyDelete
 11. Wow, až jsem z toho měla husí kůži :)! ÚŽASNÝ!!!

  ReplyDelete
 12. Jsem ráda že sem byla jednou z těch zbloudilých duší a zavítala na tvůj blog :) Doufám že se mi taky podaří odjet a že budu mít skvělou rodinu a najdu kamarády kteří by se mnou taky takhle cestovali :) Chci se tě jen zeptat - ten bucket list- to sis sama dala tyhle cíle? :) jak si se dostala k tomu kam by ses ráda podívala? Když si to tak vemu tak já třeba nevím kde co tam je a na co bych se ráda mrkla tak kde je nějaká nápověda třeba :)Možná je to blbá otázka ?! Jinak ještě jednou máš to moc hezky napsaný a proložený fotkama!

  ReplyDelete
 13. Bucket list jsem si sepisovala sama =) A nebylo to, že bych si k tomu za jedno odpoledne sedla a napsala. Pomalu jsem si přidávala položky podle toho, jak jsem ve volným čase brouzdala na internetu, četla knížky, apod. Inspiraci najdeš všude kolem sebe =) Pokud si najdeš hezký místo/město, kam bys ráda, ale nic o tom nevíš. Stačí otevřít google a prozkoumat, co se tam dá najít/dělat =) V tomhle mám hodně ráda tripadvisor.com tam najdeš info snad o všem. A k bucket listu (nejenom o USA)je spousta inspirace na bucketlist.org =) No a v neposlední řadě je tady http://travel.nationalgeographic.com tam si já chodím snít =))))))

  ReplyDelete