Thursday, February 21, 2013

Once upon a time in Florida, number two

Nacházím se teď momentálně na Floridě v Orlandu. Jsou nějaký tři hodiny ráno a já nemůžu spát, protože v hotelu spustili otravnej alarm, kterej pípal v pokoji několik minut. Byl to sice planej poplach, ale já už nemůžu ani za nic usnout. Tak sedím v pohodlným křesle a koukám, jak je tady venku krásně. Už mi to teplý počasí tak strašně chybělo, že to ani nedokážu vyjádřit!

Zůstáváme pouze v hotelu, kterej je na letišti a zítra pokračujeme dále na jih s cílovou destinací San José, Kostarika!
Cestovat s malou je jako pokoušet se zcivilizovat vlkodlaka, takže o zábavu máme postaráno. Je to taky důvod proč jsme cestu rozdělili a přespáváme v Orlandu.
Moje host rodina i s dětma je v mnoha směrech úžasná. Nabídli Damle, že pokud by si zaplatila letenku, tak se o zbytek výloh postarají a může jet s náma. A i když jsme našly super levnou letenku, nakonec to nedopadlo.
Co mě ale dneska dostalo do kolen bylo to, že jsme v brzkým odpoledni přistáli na prosluněné Floridě, HD byl v úžasný náladě a povídá 'Hele v Disney maj otevříno až do nějakých 10 večer, tak pojďme do Magic Kingdom' Já v tu chvili málem proskočila kokpitem, jakou jsem měla radost. Přislo mi totiž hrozný mrhání času být zbytek dne zavřená na letišti, když je venku nějakých dvacetčtyři stupňů (v Ohiu ráno sněžilo). No ale hádejte co, děti řekly, že do Disney nechtěj a že by se radši procházely a nakupovaly na letišti. Are you fucking kidding me?! Jak je toto doprdele možný, že děti nejsou nadšený z návštěvy Disney Worldu?! Jiný děcka by byly schopný končetinu obětovat za to být na jejich místě. Ach jo, náladu mě to nezkazí, protože já se narozdíl od nich dokážu radovat i z tak normální věci jako je sluníčko. Jenom je to prostě neskutečně smutný, jak si nedovedou vážit určitých věcí smradi jedni rozmazlení ... Tak jsem se teda podívala do obchodu Wizarding World of Harry Potter, proletěla se na košteti a zamávala si Voldemortovou hůlkou :)
Zítra nás čeká spoustu přepravování, ale odměnou nám bude něco naprosto krásnýho a úžasnýho! :)
Pokud budu mít možnost připojit se na internet, zveřejním nějakou tu fotku z latinskoamerickýho ráje ;)
Do té doby, adios!
1 comment:

  1. Jééé, to jako vážně? No to by mě asi jeblo :D to je fakt síla tedy ti povím, co bych za to dala, děti věčně neví co chtěj :D každopádně krásný fotky a užij si to ;)

    ReplyDelete