Thursday, March 07, 2013

Celebration!


Hip hip hooray! Pozvedněte číši, slavíme!
Je mi rok. Je mi rok a jmenuju se život-v-americe.
Nebudu už znovu a dokola psát, jak ten čas rychle letí. Americkej přízvuk stejně pořád nemám (ani nebudu, haha), naučila jsem se převádět míle, libry a zhruba teploty (to si sakra zaslouží medaili, aspoň tu bramborovou). Spatřila jsem spoustu divů amerických, včetně těch nejpodivnějších. 
Můj život se přetočil o spoustu stupňů, a ano byl to rozhodně posun dopředu. 
Občas se musím štípnout, jestli se mi to nezdá. Ne že by každej den byl jako z pohádky a ptáčci a laňky by za mě uklidily, ale stal se ze mně jednoduše optimista a člověk radující se z každodenních maličkostí. Nevím přesně, kdy se ta změna odehrála a nestalo se to ze dne na den. Troufám si říct, že jsem opravdu šťastná a jen pomyšlení na to, že ten život budu muset za nějakou dobu opustit mi nahání husí kůži. 
Ale nechejme dnes chmurný myšlenky stranou!
Prožila jsem si tady překrásnej rok a další už netrpělivě čeká ve frontě.
Život v Americe mi dal nezapomenutelný žážitky, přátele, druhou rodinu. Dal mi taky naděje, který jsem myslela, že už nikdy mít nebudu. Ale o tom to asi má být, že? Dreams come true, a kde jinde než v Americe =)

Source: weheatit.com
PS: Kostariku jsem očividně přežila ve zdraví a jen co dám do kupy fotky, začnu to sem pomalu přidávat =)

1 comment:

  1. Toť vše? :D jsem ráda, že si tak užíváš, opravdu z těch fotek je to zdřejmé (a ještě když jsou fakt dobře upravené) ... doufám, že ten další rok bude ještě lepší ;)

    ReplyDelete