Tuesday, December 03, 2013

WHERE DREAMS COME TRUE

source: disneytouristblog.com
Trošku teď odbočím od vyprávění a přeskočím podzim =) 
Před chvílí jsem seděla v pyžamu na terase, v ruce hrnek teplýho čaje a se zavřenýma očima poslouchala to ticho kolem mě.
Jsme s host na Floridě v Disney Worldu, kde zůstáváme v Treehouse apartmánu (omlouvám se, ale teď si fakt nemůžu ani za nic vzpomenout, jak to slovo přeložit). Všude kolem jsou všemožný nádherný stromy a ten floridskej vzduch! Shodli jsme se na tom, že jakmile člověk vytáhne paty z letadla, hned je poznat, že jste na Floridě =) Ta těžká vlhkost tady má snad specifickou „vůni“.
Na díkůvzdání k nám přijela na návštěvu bývala au pair, která žije v Kanadě. V pátek jsme se všichni naložili do auta s tím, že jedeme do Kentucky na návštěvu k rodině. Děti nevěděli vůbec nic, a když jsme se dostali na letiště, jejich překvapení a nedočkavost byla obrovská.
Letěli jsme na víkend do New York City, a na programu bylo spousta a spousta dalších překvapení =) To největší asi bylo to, že v neděli večer na letišti si děti myslely, že letíme domů. Všichni jsme hráli skvělý divadlo, plánovali další dny ve škole, v karate, atd. Až když jsme seděli v letadle směr Orlando (děti si pořád nevšimly, že neletíme do Ohia =D ) jsme jim konečně oznámili, že jedeme na týden do Disney.

Nemám bohužel čas přidávat sem pravidelně fotky, z toho důvodu jsem tady zveřejnila můj profil na Instagramu, kde aspoň občas přidám nějakou fotku, a kde je možný sledovat, co zrovna dělám a kde se má výsost nachází =)
Teď se na chvíli zase omluvím, mám totiž důležitou schůzkou s jednou myší superstar.

3 comments:

 1. Update ... pokazil se mi telefon, takze na Instagram toho bohuzel ted taky moc nepridam

  ReplyDelete
 2. Teda, na instagramu mě při pohledu na fotku s prstýnkem napadlo, jestli náhodou není zásnubní :o)) Vypadá tak :-)
  Jinak malá neskutečně vyrostla, pamatuju si z fotek jak byla malinká, když jsi tam přijela :-) Utíká to..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Utíká to neskutečně ... a na Instagramu je to Kačky zásnubní prstýnek ;)

   Delete