Tuesday, January 07, 2014

PHOTODIARY (STATE PARKS)


V dávných dobách tepla, kdy bylo možno vyjít ven pouze v tričku nebo v lehké bundě, aniž by člověk během pár minut promznul do morku kostí jsme s Kačkou a Petem jezdili na výlety po Ohiu a Kentucky. Jsou tady krásný přírodní parky a my tam zažili nejedno dobrodružství.
V jednom z těch parků jsem se vyšplahala na malou skálu, kde mě nachytal Park Ranger (neměla jsem tušení, že jakýkoliv šplhání a vůbec sejít z vyznačené stezky je PŘÍSNĚ zakázáno). Vyžádal si moje ID a hrál si na největšího bosse pod sluncem, div mu pod z té pýchy nepraskaly knoflíky na pupku. Ranger nám prvně vyhrožoval, že dostaneme velkou pokutu, pak nás nakonec "milostivě" nechal jít s tím, že jestli nás ještě jednou nachytá mimo stezku, jdeme do vězení pro porušení zákonu bla bla bla. 
To mi docela dost znepříjemnilo návštěvu parku, jelikož záměr návštěvy byl fotit fotky. Bylo tam nekonečně mnoho míst, kde by se daly pořídit úžasný snímky, ale museli bychom sejít mimo trasu, a já teda s tím týpkem, co tam hlídkoval nechtěla už mít společnýho vůbec nic. 

Hocking Hills State Parks (Ohio)

Stay on the trail ALL THE TIMES! =D

=D =D rodinka na výletě


Natural Bridge State Park (Kentucky)
Tady jsme zase potkali lidi z ČR, kteří byli na "dovolené" a šplhali tam po skalách. Byla to docela dost náhoda, jelikož to místo je tak trochu uprostřed ničeho =) 


Více fotek v GALERII.

No comments:

Post a Comment